У зв'язку з розширенням ринку кліматичного обладнання світові прогресивні компанії змушені покращувати та збільшувати асортимент своєї продукції з урахуванням вимогливих умов покупця. Порівняно з численними сучасними виробниками кліматичних систем, останні кілька десятиліть вигідно виділяються японські кондиціонери, які для багатьох покупців є еталоном надійності, якості та інноваційності. Японські кондиціонери Mitsubishi Heavy Ind. вироблені за допомогою сучасних технологій, мають найвищі показники енергоефективності серед світових виробників кліматичних систем та відповідають усім сучасним вимогам екологічної безпеки.
На Українському ринку представлено 2 марки кондиціонерів під назвою Mitsubishi. Це Mitsubishi Electric та Mitsubishi Heavy. Тож чим вони відрізняються. Давайте розберемося.
Mitsubishi Electric - один із провідних японських виробників елітних систем кондиціювання. Компанія надає великий спектр моделей кондиціонерів, які відрізняються надійністю та економічністю роботи. Основну ставку електронний гігант робить на інновації, вже довгий час залишаючись лідером технологічних розробок: Mitsubishi Electric належить останній рекорд тиші роботи кондиціонерів – 22 дБ, технологія віддаленого керування кондиціонерами через Інтернет та мобільний зв'язок та багато інших досягнень. Кондиціонери для Європи (у тому числі й України) виготовляються на заводі в Таїланді. Система перевірки якості передбачає перевірку кожного кондиціонера, що виходить із заводу.
Досить часто, звернувшись до кліматичної фірми з приводу покупки кондиціонера, можна почути від менеджерів таке запитання: «А який вас кондиціонер цікавить – звичайний чи інверторний?». І найчастіше, це питання покупця ставить у глухий кут. Що ж це за звір такий – інверторний кондиціонер?
Давайте розберемо це питання з погляду простого покупця. Зовні вимкнений кондиціонер зазвичай нічим себе не видає. Хіба що нанесе на внутрішній чи зовнішній блоки малопомітне позначення "inverter" підкаже, ще даний кондиціонер – інверторний.
Періодично в газетних публікаціях та інтернеті з'являються статті про шкоду кондиціонерів та їх поганий вплив на здоров'я людини.
Автори статей звинувачують кондиціонери у поширенні простудних захворювань, вірусів грипу і навіть трапляються випадки звинувачення у запаленні легенів.
Трапляються статті і про «хворобу легіонерів». Ми її розглядати не будемо, оскільки «хвороба легіонерів» притаманна не спліт-системам, а системам кондиціювання на воді із охолодженням атмосферним повітрям. Такі системи кондиціювання в Україні практично не застосовуються, тому йтиметься про хвороби, спричинені експлуатацією спліт-систем.
Обов'язкові роботи з технічного обслуговування кондиціонера
Проводьте своєчасне ТО Вашого кондиціонера і він прослужить довше.
Кондиціонери для дому потребують щомісячного сервісного обслуговування та щорічної профілактики. Регулярний догляд за кліматичним обладнанням впливає на тривалість його роботи. Стандартний період експлуатації спліт-систем складає 10 років. Такий довгий термін служби виробник гарантує при регулярному та своєчасному проведенні обслуговуанні обладнання. Чим уважніше ви ставитеся до спліт-системи, тим довше вона вам прослужить. Так ви зможете заощадити свій бюджет, бо не доведеться купувати та встановлювати новий кондиціонер.
Кондиціонери, у тому числі інверторні спліт-системи, використовують як холодоагенти фреони декількох видів. У сучасному обладнанні застосовуються фреони R22, R407C та R410A. Як правило, кондиціонери з фреоном R22 та R407C коштують дешевше, ніж спліт – системи, де використовується відносно новий для ринку кліматичного обладнання в Україні фреон R410A. У чому різниця між цими холодоагентами? Чи варто переплачувати за кондиціонери з екологічно чистим фреоном?